Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Saleen Sportruck XR - mocarna terenowa zabawka
Saleen Sportruck XR

Saleen Sportruck XR - mocarna terenowa zabawka

2018-08-09 - J. Kruczek     Tagi: Saleen Sportruck XR, Saleen Sportruck, Saleen, 4x4
Saleen jest znany przede wszystkim z produkcji sportowych maszyn, których naturalnym środowiskiem jest tor. Jednak czasem firma sięga po nieco inne rozwiązania. Tak jest w przypadku modelu Sportruck XR, czyli alternatywy dla Forda F-150 Raptor.
 
Saleen Sportruck XR to w efekcie zmodyfikowany Ford F-150. Firma zadbała, aby pickup był odpowiednio ostrą zabawką. Zawieszenie zostało rozbudowane tak, aby żaden teren nie stanowił problemu. Za felgami umieszczono spore tarcze hamulcowe w rozmiarze 13,8 cali. Opcjonalnie można na przedzie zamontować tarcze 14-calowe z sześciotłoczkowymi zaciskami.
Saleen Sportruck XRSaleen Sportruck XR
Nie zdradzono jaki dokładnie motor pracuje pod maską wersji XR. Mamy jednak liczyć na moc przeszło 700 KM, co robi wrażenie. Nadwozie wzbogacono o wzmocnione zderzaki oraz progi. W przednim pasie zagościła listwa LED pomocna w terenie podczas nocnych przejażdżek. Na 17-calowe felgi nałożono terenowe opony.
Saleen Sportruck XRSaleen Sportruck XR
We wnętrzu mamy znaleźć skórzaną tapicerkę oraz kilka sportowych akcentów. Póki co nie zdradzono detali na temat wyposażenia oraz cen tego potwora. Nie zmienia to faktu, że jest on ciekawym kąskiem dla miłośników off-roadowego szaleństwa.
Saleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XRSaleen Sportruck XR

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Saleen Sportruck XR - mocarna terenowa zabawka

Newsletter
Galerie zdjęć