Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Land Rover Discovery 2013 - kilka poprawek na nowy rok
Land Rover Discovery 2013

Land Rover Discovery 2013 - kilka poprawek na nowy rok

2012-10-03 - A. Ruciński     Tagi: Land Rover, Land Rover Discovery, Face lifting, 4x4, Facelift
Niedawna premiera nowego Range Rovera przyćmiła nieco pozostałe modele marki. Z tego powodu Brytyjczycy zdecydowali się nieco odświeżyć swoją gamę i przypomnieć o istnieniu takich aut jak np. Land Rover Discovery.

Przeprowadzone zmiany trudno nawet nazwać face liftingiem, gdyż nie objęły one stylistyki pojazdu. Ograniczono się wyłącznie do delikatnych poprawek i udoskonaleń, które czynią Discovery nieco atrakcyjniejszym pojazdem w oczach klientów. Po pierwsze: w gamie modelu pojawiło się pięć nowych kolorów takich jak Havana, Barolo Black, Barossa, Mariana Grobla i Causeway Grey. Nie zabrakło też nowych wzorów 19-calowych felg oraz pakietu Black Design obejmującego ciemny lakier na relingach dachowych, lusterkach, grillu i felgach. Wnętrze także nie oparło się delikatnym poprawkom. Zmieniono wzory tapicerki, zaktualizowano nawigację oraz ulepszono system multimedialny wyposażony w tuner TV.

To właściwie wszystko. "Nowy" Land Rover Discovery powinien trafić do salonów pod koniec tego roku. Ceny nie powinny ulec zmianie.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota Yaris GR-4 w krótkim teaserze


źródło: worldcarfans

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Land Rover Discovery 2013 - kilka poprawek na nowy rok

Newsletter
Galerie zdjęć