Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Land Rover obchodzi 70-lecie. Galeria ukazująca różnorodność modeli marki
Land Rover

Land Rover obchodzi 70-lecie. Galeria ukazująca różnorodność modeli marki

Land Rover dla większości ludzi jest firmą, która przez dekady produkowała jedną, góra dwie terenówki dla maniaków off-roadu. A dziś robi drogie SUVy mające większe możliwości terenowe niż konkurencja. Jednak Land Rover jest marką, która może się poszczycić niesamowita ilością fantastycznych modeli.
Land RoverLand Rover
Defender, Range Rover, Discovery czy Freelander były tylko bazą dla tworzenia terenówek do najróżniejszych zastosowań. Land Rover wykorzystywał swoje auta do tworzenia specjalistycznych pojazdów. Powstawały terenowe wozy strażackie, radiowozy czy karetki pogotowia. Zwinne maszyny rolnicze podniosły z kolan brytyjskie rolnictwo, a terenówki przygotowane na długie podróże w nieznane pomagały badać naszą planetę.
Land RoverLand Rover

Zobacz także: 70 lat Land Rovera w galerii »
Land Rover nie bał się wyzwań, czy to miały być długie ekspedycje czy też wyczynowe maratony. Firma tworzy terenowe rajdówki oraz luksusowe salony na kołach. Mało jest tak uniwersalnych producentów. Jeżeli dalej myślicie, że w ofercie tej brytyjskiej marki nie ma różnorodności to zobaczcie galerię zdjęć na 70-lecie Land Rovera. Fotografie pokazują jakie cuda opuściły fabryki tego wyjątkowego producenta.
Land RoverLand Rover

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Mercedes GLB - prezentacja konceptu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Land Rover obchodzi 70-lecie. Galeria ukazująca różnorodność modeli marki

Newsletter
Galerie zdjęć