Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Land Rover SVO chce odebrać klientów tunerom
Land Rover SVO

Land Rover SVO chce odebrać klientów tunerom

2016-10-09 - J. Kruczek     Tagi: Land Rover, Land Rover Discovery, Land Rover Defender, Tuning, 4x4
Land Rover SVO ma plan związany z off-roadową klientelą marki. Specjalny oddział marki postanowił wytoczyć działa przeciw firmom tunerskim i zaoferować swoi klientom zestawy zmieniające SUVy w iście terenowe bestie.

Zgodnie z zapowiedzią działu Land Rover SVO wkrótce doczekamy się specjalnej terenowej oferty. Obecnie klienci często sięgają po ofertę tunerów. W efekcie często dostają pojazdy, które w 99 procentach i tak opierają się na seryjnym Land Roverach, zaś pozostały procent często oferuje nędzną jakość.
Land Rover SVOLand Rover SVO
Land Rover SVO chce dać klientom akcesoria tuningowe idealnie spasowane do brytyjskich aut. Na początek oferta będzie dotyczyć modeli z nowej serii Discovery. W późniejszym czasie akcesoria trafią także do oferty nowego Defendera.

Nowe pakiety off-roadowe mają oferować wszystko co jest potrzebne do zmiany auta w terenówkę z prawdziwego wrażenia. Wytrzymalsze układy zawieszenia, dodatkowe osłony podwozia i nadwozia. Orurowania i rozbudowane zestawy oświetlenia. Land Rover SVO chce, aby klient marki po zakupie auta nie musiał udawać się do tunera. Zapowiedź budzi nadzieje na ciekawą ofertę. Teraz czekamy na ujawnienie pierwszych konkretów.
Land Rover SVOLand Rover SVO
Land Rover SVOLand Rover SVOLand Rover SVOLand Rover SVO

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Formuła 1 przyszłości wg McLarena


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Land Rover SVO chce odebrać klientów tunerom