Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Toyota Land Cruiser - terenówka w nowej odsłonie
Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser - terenówka w nowej odsłonie

2017-09-13 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Toyota Land Cruiser, 4x4
Toyota Land Cruiser doczekała się solidnego odświeżenia, co ma zachęcić klientów do sięgnięcia po ten terenowy model. Poprawiony model pojawił się na salonie samochodowym we Frankfurcie.
 
Nowa Toyota Land Cruiser może się pochwalić nadwoziem dłuższym od poprzednika o 60 mm. Projektanci zastosowali przeprojektowaną maskę, zderzaki oraz zmienione błotniki i reflektory. Całe nadwozie zostało tak zaprojektowane, aby kierowca siedzący we wnętrzu miał dobre poczucie gabarytów.
Toyota Land CruiserToyota Land Cruiser
Wnętrze przywita nas zmienioną deską rozdzielczą oraz nową obudową zegarów i konsoli centralnej. Wszystkie przyciski i instrumenty podzielono na strefy odpowiedzialne za inne czynności. System multimedialny korzysta z większego 8-calowego ekranu. Kokpit będzie dostępny w kolorze czarnym, brązowo-czarnym oraz beżowym.
Toyota Land CruiserToyota Land Cruiser
Standardowo Toyota Land Cruiser będzie oferowany z silnikiem diesla 2,8 D-4D o mocy 177 KM. Klienci wybiorą skrzynię automatyczną bądź manualną. W Europie Wschodniej zadebiutują także jednostki benzynowe 2,7 VVT-i o mocy 161 KM i 4,0 VVT-i o mocy 249 KM. Na wyposażeniu znajdą się także nowe systemy bezpieczeństwa stosowane przez japońskiego producenta.
Toyota Land CruiserToyota Land CruiserToyota Land CruiserToyota Land CruiserToyota Land CruiserToyota Land CruiserDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Toyota Land Cruiser - terenówka w nowej odsłonie

Toyota Land Cruiser - terenówka w nowej odsłonie
OFFFroad 2017-09-30 21:39
Solidna fura.