Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Mercedes G 2018 - zdjęcia testowego prototypu i deski rozdzielczej
Mercedes G

Mercedes G 2018 - zdjęcia testowego prototypu i deski rozdzielczej

2017-11-13 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes G, Mercedes, 4x4
Mercedes G już niedługo zostanie zastąpiony przez nową generację. Jeżeli baliście się zbyt daleko idących zmian to uspokajamy. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia testowego egzemplarza oraz deski rozdzielczej i nadal mamy do czynienia z pudełkiem na kołach.

Projektanci postąpili podobnie, jak Jeep w przypadku Wranglera, czyli mamy dobrze znane nadwozie wyposażone w nowoczesne rozwiązania. A przynajmniej tak wskazuje zamaskowany prototyp. Co ważne wyciekły też zdjęcia ukazujące deskę rozdzielczą. Ta faktycznie jest nowocześniejsza, ale nadal dość prosta.
Mercedes GMercedes G
Możemy zobaczyć współczesne przełączniki i okrągłe kratki nawiewów. W oczy rzuca się spory ekran na desce rozdzielczej, który obsłuży system teleinformacyjny. Zdecydowanie będzie nowocześnie. Mercedes G nowej generacji ma przede wszystkim bazować na najnowszych technologiach. Zmiany zajdą w jednostkach napędowych oraz w zawieszeniu. Nowe niezależne zawieszenie ma korzystać z adaptacyjnych amortyzatorów. Całość dopełnią systemy bezpieczeństwa i wspomagające jazdę. Nowa terenówka nie straci właściwości off-roadowych, ale równocześnie będzie bardziej przyjazna na asfalcie. Czekamy na oficjalną premierę. Ta nastąpi w styczniu na salonie w Detroit.
Mercedes GMercedes G
Mercedes GMercedes GMercedes GMercedes GMercedes GMercedes GDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes G 2018 - zdjęcia testowego prototypu i deski rozdzielczej