Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Tata Harrier ma sobie świetnie radzić w terenie
Tata Harrier

Tata Harrier ma sobie świetnie radzić w terenie

2018-10-07 - J. Kruczek     Tagi: Tata, Tata Harrier, 4x4
Tata Harrier ma być nowym otwarciem dla indyjskiej marki. Pierwszy SUV klasy premium od tego producenta jest wielkim wydarzeniem. Zapewne większość osób pomyśli, że dostaniemy tanie, kiepsko wykonane auto. Nic bardziej mylnego.
 
Tata Harrier jest pierwszym modelem marki wykorzystującym platformę znaną z Land Rovera Discovery oraz Jaguara E-Pace. Na bazie platformy LR-MS/D8 powstanie także kolejny Evoque. Oznacza to, że nowy SUV będzie posiadał świetne właściwości terenowe.
Tata HarrierTata Harrier
Producent stara się już teraz udowodnić, że Tata Harrier będzie maszyną wszechstronną. W sieci opublikowano krótki klip z testu brodzenia. Jak widzimy testowy prototyp bez problemu pokonuje zalany kanał. Szczegóły na temat auta są na razie bardzo ograniczone. Tata Harrier ma korzystać z dwulitrowych silników diesla, prawdopodobnie zapożyczonych od Jaguara. Jednostki mają być parowane zarówno z manualnymi, jak i automatycznymi skrzyniami biegów.
Tata HarrierTata Harrier
Tata Harrier ma być dostępny w najtańszych wersjach z napędem jedynie na przednią oś. Jednak to model z napędem na wszystkie koła ma wycisnąć maksymalny potencjał z samochodu i pokazać, że korzenie auta prowadzą właśnie do Land Rovera. Premiera ma mieć miejsce początkiem 2019 roku.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tata Harrier ma sobie świetnie radzić w terenie

Galerie zdjęć
Newsletter