Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Nowy Land Rover Defender przyłapany na drodze
Land Rover Defender

Nowy Land Rover Defender przyłapany na drodze

2018-12-05 - J. Kruczek     Tagi: Land Rover, Land Rover Defender, 4x4
Nowy Land Rover Defender jest zdecydowanie jednym z najbardziej oczekiwanych modeli jakie mają w najbliższym czasie zostać zaprezentowane. Na razie producent nie zdradza żadnych detali odnośnie designu, ale na brytyjskich drogach już przyłapano zamaskowany prototyp.

Widać, że auto otrzyma znacznie bardziej współczesny design, choć nadwozie zachowało pudełkowatą formę. Nadal jest dość kanciasto choć pojawiły się delikatne zaokrąglenia. Dobre wrażenie robią poszerzone nadkola oraz koło zapasowe na tylnych drzwiach, które mamy nadzieję pozostanie tam w wersji produkcyjnej.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Land Rover Defender ma prawdopodobnie bazować na platformie MLA. To oznacza możliwość implementacji różnych napędów w tym hybrydowego czy elektrycznego. Co ważne nowa generacja będzie dużo lżejsza i sztywnieją od poprzednika. Producent wielokrotnie zapewniał, że kolejny Defender będzie zarówno przyjazny podczas jazdy na zakupy, jak i pozostanie rasową terenówką. Premierę przewidziano na 2020 rok, więc na szczegóły jeszcze trochę poczekamy.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Land Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover Defender

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


źródło: fot. carscoops

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Land Rover Defender przyłapany na drodze

Newsletter
Galerie zdjęć