Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Nowy Land Rover Defender - pierwsza fotografia wnętrza
Land Rover Defender

Nowy Land Rover Defender - pierwsza fotografia wnętrza

2019-02-18 - J. Kruczek     Tagi: Land Rover, Land Rover Defender, 4x4
Nowy Land Rover Defender w tym roku powinien się doczekać prezentacji. Terenówkę zobaczymy prawdopodobnie końcem roku, ale już teraz do sieci wyciekło zdjęcie pokazujące wnętrze modelu.

Fotografia opublikowana na Twitterze przez użytkownika rcdesignsuk zdaje się być autentyczna. Możliwe, że przedstawia faktycznie deskę rozdzielczą nowej terenówki. Jeżeli fotografia jest autentyczna, to producent zachować nieco spartański charakter pierwowzoru. Oczywiście mamy tu nowoczesne elementy, jak ekrany zegarów i systemu multimedialnego, ale nie zabrakło też prostych plastików. Szczególnie w dolnej części, gdzie może się pojawić sporo błota podczas terenowych wypadów.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Do tej pory mogliśmy oglądać jedynie mocno zamaskowane prototypy testowe. Z nich wynikało, że Land Rover Defender powstaje zarówno w krótkiej wersji 90, jak i długiej 110. Doniesienia od producenta mówią o licznych wersjach nadwoziowych. Wśród nich mamy znaleźć między innymi pickupa. Land Rover Defender ma powstawać na nowej platformie MLA. Premiera powinna mieć miejsce końcem tego roku, a sprzedaż powinna ruszyć w 2020 roku.
Land Rover DefenderLand Rover Defender

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Land Rover Defender - pierwsza fotografia wnętrza

Galerie zdjęć
Newsletter