Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Nissan Titan Surfcamp - pickup dla miłośników sportów wodnych
Nissan Titan Surfcamp

Nissan Titan Surfcamp - pickup dla miłośników sportów wodnych

2018-07-09 - J. Kruczek     Tagi: Nissan, Nissan Titan, Nissan Titan Surfcamp, 4x4, Pickup
Nissan Titan jest przykładem pickupa, który daje szerokie możliwości personalizacji. Sam producent stara się regularnie przypominać klientom jakie cuda mogą powstać na bazie tego kolosa. Najnowszy przykład jest kierowany do zapalonych surferów.
 
Nissan Titan Surfcamp powstał na bazie wersji XD Crew Cab Midnight Edition. Pickup jest napędzany przez 5-litrowy silnik diesla Cummins V8. Auto wyposażono w terenowe zawieszenie Nissana oraz w felgi obute w opony terenowe Nitto Ridge Grappler.
Nissan Titan SurfcampNissan Titan Surfcamp
Podwozie chronią specjalne płyty, a na nadwoziu zagościły wzmocnione zderzaki. Karoseria została pokryta grafikami inspirowanymi Patrolem z 1967 roku i Datsunem Bluebird z 1971 roku. Wnętrze wyposażono matami chroniącymi przed wodą. Także paka jest w pełni chronione przed wilgocią i posiada mocowania na sprzęt do sportów wodnych oraz do wędkowania. Orurowanie ma zaczepy na deski surfingowe, a na sobie dźwiga rozkładany namiot.
Nissan Titan SurfcampNissan Titan Surfcamp
Nissan Titan Surfcamp jest w pełni przygotowany do roli małego kempingu rozstawianego na wybrzeżu. Możemy nawet umieścić rozłożone wędki w przednim orurowaniu i cierpliwie czekać na branie. Zadbano o instalację elektryczną dla przenośnych urządzeń a nawet o ogrzewany solarnie prysznic. Nissan Titan Surfcamp nie trafi na rynek, ale pokazuje co można stworzyć na bazie tego sporego pickupa.
Nissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan SurfcampNissan Titan Surfcamp

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan Titan Surfcamp - pickup dla miłośników sportów wodnych