Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Mercedes-AMG G63 błyszczy w miejskiej dżungli na nowym spocie
Mercedes G

Mercedes-AMG G63 błyszczy w miejskiej dżungli na nowym spocie

2018-03-23 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Mercedes G 63 AMG, Mercedes G, 4x4
Mercedes-AMG G63 będzie stanowił najwyżej usytuowaną wersję nowej terenówki. Model ten jest kierowany przede wszystkim do osób jeżdżących po mieście o czym świadczy najnowszy spot maszyny.
 
Najmocniejsza odmiana terenówki zapewne często nie będzie trafiać na bezdroża i dobrze o tym wiedza spece od marketingu. Mimo to w nowym spocie auto wygląda naprawdę imponująco. Oczywiście zadbano o odpowiedni klimat, czyli miasto nocą, burzę, deszcz i odpowiednio dynamiczne ujęcia. Całość ubarwia warczenie potężnego silnika V8.
Mercedes GMercedes G
Nowy Mercdes G-klasy to jednak nie potulny SUV na miasto. Zarówno podstawowe wersje, jak i najmocniejsza mają fantastyczne możliwości terenowe. Auto ma sobie poradzić w najtrudniejszych warunkach, a wersja G63 ma do tego zapas mocy mogący wyrwać nas z niejednej opresji.

Przypomnijmy, iż Mercedes-AMG G63 jest napędzany przez 4-litrowy silnik V8. Jednostka generuje 577 KM i moment obrotowy 850 Nm. To pozwala osiągnąć setkę w zaledwie 4,5 s. Prędkość maksymalną ograniczono do 220 km/h bądź 240 km/h w wersji z pakietem AMG Driver'a Package.
Mercedes GMercedes G

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes-AMG G63 błyszczy w miejskiej dżungli na nowym spocie