Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Mercedes G 2018 na fotografiach bez kamuflażu
Mercedes G

Mercedes G 2018 na fotografiach bez kamuflażu

2018-01-04 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Mercedes G, 4x4
Nowy Mercedes G ma zadebiutować na salonie samochodowym w Detroit. Nim jednak to nastąpi możemy się zapoznać z wyglądem terenówki. Do sieci trafiły bowiem zdjęcia samochodu bez maskowania.

Fotografie wyciekły za sprawą magazynu AutoWeek.nl. Opublikował on pierwsze fotografie G-klasy bez kamuflażu. Jak widać samochód na pierwszy rzut oka nie zmienił się wiele i posiada wszystkie najważniejsze cechy swojego kultowego poprzednika.
Mercedes GMercedes G
Główne zmiany widać w oświetleniu oraz zderzakach. To pierwsze korzysta z najnowszych technologii. Co ciekawe za sporym logo marki na grillu maja się znaleźć sensory potrzebne dla systemów półautonomicznego systemu jazdy. Nie dajcie się zwieźć dobrze znanym kształtom. Pod nadwoziem otrzymamy zupełnie nową konstrukcję nafaszerowaną najnowszymi technologiami.
Mercedes GMercedes G
Inżynierowie zastosowali między innymi nowe niezależne zawieszenie z przodu. Ma ono zapewnić lepszą trakcję na asfalcie oraz jeszcze lepsze właściwości terenowe. Kierowca skorzysta ze wszystkich najnowszych systemów bezpieczeństwa i wspomagających. Premiera Mercedesa G nastąpi już 15 stycznia w Detroit.
Mercedes GMercedes GMercedes GMercedes GMercedes GMercedes GMercedes GMercedes GMercedes G

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Super Sport na pierwszych testach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes G 2018 na fotografiach bez kamuflażu