Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Land Rover Defender 007 Spectre Edition - ciekawa maszyna trafiła na sprzedaż
Land Rover Defender

Land Rover Defender 007 Spectre Edition - ciekawa maszyna trafiła na sprzedaż

2019-01-17 - J. Kruczek     Tagi: Land Rover, Land Rover Defender, 4x4
Land Rover Defender jest jednym z tych aut, które miały szansę pokazania się w filmach o Jamesie Bondzie. Między innymi mogliśmy zobaczyć specjalnie przygotowane egzemplarze w Filmie Spectre. Jeżeli marzył się Wam taki filmowy Defender to pojawiła się ciekawa oferta na eBayu.

W serwisie aukcyjnym pojawiła się oferta na Land Rovera Defendera 007 Spectre Edition. Nie jest to jednak oficjalny egzemplarz z filmu, a replika starająca się przybliżyć wyglądem do terenówek ze Spectre. I tak auto otrzymało nadwozie w kolorze Santorini Black. Karoserię chroni zewnętrzna klatka, na której umocowano bagażnik dachowy z drabinką.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Zawieszenie zostało podniesione, co doskonale komponuje się z felgami obutymi w 37-calowe opony terenowe. Szyby zostały przyciemnione, a na dachu umocowano dodatkowe lampy LED. Zmodyfikowano też maskę i zamocowano na niej liny. Dodajmy, że za bazę dla repliki posłużył Defender 110 z 1988 roku z silnikiem V8 i pięciobiegową skrzynią manualną.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Przypomnijmy jedynie, że Defendery do filmu Spectre zostały przygotowane przez JLR SVO, a ostateczny szlif nadał im Bowler. Prezentowaną replikę wyceniono na niespełna 60 000 dolarów.
Land Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover DefenderLand Rover Defender

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Land Rover Defender 007 Spectre Edition - ciekawa maszyna trafiła na sprzedaż

Galerie zdjęć
Newsletter