Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Ford Ranger Raptor oficjalnie wyceniony w Australii
Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor oficjalnie wyceniony w Australii

2018-04-10 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Ford Ranger, Ford Ranger Raptor, 4x4
Ford Ranger Raptor będący alternatywą dla większego i bezkompromisowego F-150 Raptora został wyceniony w Australii. Przypomnijmy, że model ten będzie w pierwszym rzędzie dostępny w rejonach Pacyfiku, a z czasem powędruje dalej.

I tak "baby-raptor" na Antypodach został wyceniony na kwotę 74 990 australijskich dolarów. To nam daje kwotę przeszło 190 tysięcy złotych. Niestety pod maską nie pracuje potężny motor EcoBoost V6. Zamiast niego sercem pickupa został dwulitrowy diesel z podwójnym doładowaniem. Silnik generuje 210 KM i moment 500 Nm. Cała moc trafia na wszystkie koła za pośrednictwem 10-stopniowego automatu opracowanego przy współpracy Forda i GM.
Ford Ranger RaptorFord Ranger Raptor
Ford Ranger Raptor może się pochwalić zaawansowanym zawieszeniem Fox. W nadkolach skrywają się koła z 17-calowymi felgami i terenowymi oponami BF Goodrich. Całe podwozie obudowano płytami ochronnymi, a za zatrzymanie tego cudeńka odpowiada układ hamulcowy z tarczami w rozmiarze 332 mm.
Ford Ranger RaptorFord Ranger Raptor
Oczywiście nadwozie otrzymało charakterystyczne elementy dla Raptorów. Tak więc mamy tu czarny grill, nadmuchane zderzaki i listwy ochronne. Ford Ranger Raptor jest autem, które ma spore szanse na sukces. Czekamy z niecierpliwością na poszerzenie rynków zbytu.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Mercedes GLB - prezentacja konceptu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Ranger Raptor oficjalnie wyceniony w Australii

Galerie zdjęć
Newsletter