Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Ford Ranger Raptor - debiut podrasowanego pickupa
Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor - debiut podrasowanego pickupa

2018-02-07 - J. Kruczek     Tagi: Ford Ranger Raptor, Ford Ranger, Ford, 4x4
Po kilku zajawkach Ford zaprezentował model Ranger Raptor. Podrasowany pickup otrzymał modyfikacje pozwalające na szaleństwa w terenie. Auto już na pierwszy rzut oka przypomina swojego większego brata F-150 Raptor.
 
Ford Ranger Raptor otrzymał dodatkowe osłony nadwozia oraz podwozia pozwalające mu na bezstresowy wjazd w bezdroża. Zawieszenie Fox oraz 17-calowe koła obute w terenowe opony BF Goodrich mają gwarantować perfekcyjna trakcję w terenie.
Ford Ranger RaptorFord Ranger Raptor
Za napęd nowego Raptora odpowiada dwulitrowy silnik diesla z podwójnym ładowaniem. dostarcza on kierowcy moc 210 KM oraz moment obrotowy 500 Nm. Napęd trafia za pośrednictwem 10-biegowego automatu na wszystkie koła. Do zatrzymywania tego dzikusa służy układ hamulcowy z czterema tarczami o średnicy 332 mm.
Ford Ranger RaptorFord Ranger Raptor
Ford Ranger Raptor został w większości opracowany przez australijski zespół marki. Pickup będzie montowany w tajlandzkiej fabryce Forda. Auto ma przede wszystkim celować w azjatyckich klientów, ale będzie dostępny globalnie. Póki co nie są znane szczegóły dystrybucji, ale powinniśmy poznać je wkrótce.
Ford Ranger Raptor

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
SRO E-Sport GT - zapowiedź serii e-sportowej


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Ford Ranger Raptor - debiut podrasowanego pickupa

Ford Ranger Raptor - debiut podrasowanego pickupa
xsawierr 2018-02-07 18:39
2.0 litra i 500 nitków wróży długą bezawaryjną eksploatacje,znikomy osprzęt w postaci dwóch turbin również sama trwałość. Ciekawe czy interkulery są dwa ? Fajne auto zepsute silnikiem
Newsletter
Galerie zdjęć