Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Zaproszenie na COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL 2011
COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL 2010

Zaproszenie na COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL 2011

2011-02-24 - P. Grzelak     Tagi: Rajdy terenowe, Puchar Polski Off-road PL, Rajdy, 4x4
Wreszcie możemy oficjalnie powiedzieć - ruszamy! Ruszamy w nowy sezon COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL - najważniejszego cyklu sportowo-przeprawowego w Polsce. Za nami już dziesięć udanych edycji Pucharu.

Na każdej z nich stawialiście się licznie i chętnie, na każdej walczyliście do ostatniej kropli paliwa i potu. To dzięki Wam COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL się rozwija, dzięki Wam nie mamy wyjścia - musimy podnosić poprzeczkę coraz wyżej. Zeszły rok przyniósł spore zmiany - nowi ludzie na trasach, nowe lokalizacje - jedno tylko się nie zmieniło - niezależnie od wszystkiego na odcinkach obserwowaliśmy prawdziwą, sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

Zeszłoroczny Puchar przyniósł sporo refleksji nad nowymi terenami i formułą rajdu. Słuchaliśmy uważnie wszystkich uwag i zgodnie z Waszymi życzeniami - pozostajemy w tym sezonie w tych samych miejscach. Nauczeni doświadczeniem i wsparci Waszymi uwagami z rajdu zrobimy tak, żeby dotychczasowo łatwe fragmenty trasy zmieniły się w trudne, trudne zaś - przemieniły się w prawdziwe wyzwania. Wykorzystamy znane nam już tereny do maksimum. Tak, żeby klasyfikacja generalna mogła wyłonić prawdziwie najlepszych off-roaderów w Polsce.
Od dziesięciu lat COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL nie ma sobie równych w całej Polsce. Najlepsi zawodnicy wymagają najlepszej organizacji i perfekcyjnego przygotowania. Od wielu lat staraliśmy się trzymać w ryzach koszty organizacji imprezy - w tym roku jednak musimy skapitulować przed polityką naszego Państwa.Podwyżka VAT-u i szalone ceny paliwa sprawiły, że jesteśmy zmuszeni podnieść nieznacznie koszt wpisowego. W stosunku do zeszłego roku będzie to tylko o 50 zł więcej. Nie ukrywam, że podnoszenie kosztów nam nie podoba się tak samo, jak Wam. Wszak wszystkim nam chodzi o to samo - o ekstremalną jazdę w terenie.Głosy dochodzące nas z warsztatów pucharowej czołówki świadczą o tym, że w tym sezonie rywalizacja może być bardzo ostra. Szykujcie więc maszyny i kondycję fizyczną - w starciu z mistrzami każda śrubka i każdy metr szybkiego biegu mogą się liczyć.

I uwierzcie mi - będą się liczyć. Najnowsze informacje o COVAL Pucharze Polski OFF-ROAD PL można znaleźć, jak zawsze, na stronie: www.puchar.off-road.pl, ale także na stronie COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL na Facebooku i w OFF-ROAD PL Magazynie 4×4. Śledźcie informacje, pytajcie, przybywajcie. Niniejszym otwieram zapisy na sezon 2011 COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL.

Grzegorz Surowiec
dyrektor COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PLźródło: COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Zaproszenie na COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL 2011

Galerie zdjęć
Newsletter