Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Nissan X-Trail X-Scape - specjalna edycja z dronem dla miłośników krajobrazów
Nissan X-Trail X-Scape

Nissan X-Trail X-Scape - specjalna edycja z dronem dla miłośników krajobrazów

2017-04-05 - J. Kruczek     Tagi: Nissan X-Trail, Nissan, 4x4
Nissan X-Trail w obecnej odsłonie zmienił się z ciekawej terenówki w SUVa. Mimo to producent stara się przekonać do tego modelu osoby lubiące wypady w dzikie zakątki. Przykładem ma być wersja X-Scape.

Nissan X-Trail X-Scape jednak nie wyróżnia się terenowymi oponami, poniesionym zawieszeniem czy też dodatkowymi osłonami nadwozia. Ten SUV radzi sobie całkiem nieźle w terenie, a dodatkową zachęta na wypady ma być dron w zestawie.
Nissan X-Trail X-ScapeNissan X-Trail X-Scape
Producent wyposażył specjalną edycję w drona Parrot Bebop 2 z dedykowanym pilotem oraz goglami do obserwacji nagrań wykonanych kamerą 14 Mpix. I tak Nissanem możemy dojechać w piękne zakątki świata, a następnie pooglądać je dronem. Ten może się utrzymywać w powietrzu przez czas około 25minut.

Jeżeli chodzi o pozostałe elementy pojazdu to został on oparty o najwyżej usytuowaną wersję wyposażenia Tekna. Możemy więc liczyć na najnowsze systemy bezpieczeństwa i pełne luksusy. Producent planuje sprzedaż 1200 egzemplarzy. Niestety nie zdradzono ceny tej wersji.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan X-Trail X-Scape - specjalna edycja z dronem dla miłośników krajobrazów