Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Mitsubishi Pajero Sport dostępne na polskim rynku. Niestety tylko w limitowanej serii
Mitsubishi Pajero Sport

Mitsubishi Pajero Sport dostępne na polskim rynku. Niestety tylko w limitowanej serii

2013-02-22 - A. Ruciński     Tagi: Mitsubishi, Mitsubishi Pajero, 4x4
Pajero Sport jest dostępne na niektórych, zagranicznych rynkach. Dotychczas jednak nie można go było kupić w Polsce. Do dziś. Polski oddział Mitsubishi poinformował, iż rozpoczyna oficjalną sprzedaż modelu Pajero Sport. Liczba aut będzie ograniczona, więc chętni powinni się spieszyć. Sport jest spokrewniony z pickupem L200. Szczególnie widać to w przedniej części pojazdu oraz we wnętrzu. Nadwozie mierzy 4695 mm długości, 1815 mm szerokości oraz 1800 mm wysokości.Pod maską pracuje 2,5 litrowy turbodiesel o wystarczającej mocy 178 KM i momencie obrotowym wynoszącym 400 Nm. W zależności od wersji za przekazanie napędu na cztery koła odpowiedzialna jest 5-biegowa przekładnia manualna lub automat o takiej samej liczbie przełożeń. Podstawową odmianę wyceniono na 137 990 zł. Za wersję z automatem trzeba zapłacić 22 000 więcej. Lista opcji jest dość krótka i ogranicza się do skórzanej tapicerki za 5000 zł oraz lakieru metalizowanego za 3250 zł.

Czy znajdą się chętni? Niewykluczone. Być może do polskich salonów przyjadą również klienci z innych krajów Europy, bowiem Polska jest jedynym państwem UE, w którym można kupić ten model.źródło: mitsubishi

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Mitsubishi Pajero Sport dostępne na polskim rynku. Niestety tylko w limitowanej serii

Mitsubishi Pajero Sport dostępne na polskim rynku. Niestety tylko w limitowanej serii
"pahero" 2013-10-27 10:29
mam GO od lipca! absolutnie trafny wybór. Kręcił mnie już poprzedni model...pojechałem do stacji na przegląd ASX-a i......kupiłem Sporta intense+. Czas sprawił, że od zakupu większość jazd była po asfalcie (już ponad 6000km). Rewelacja, komfort zaskakujący. Jako rozrywkę traktuję weekendowe wyjazdy w teren!!! Ciągle się zastanawiam, jak ludzie niewiele wiedzą o doskonałych parametrach tego auta. Po wielu wielu autach (zawsze nowe, w tym i volvo i inne uznane...) ten TYP jest super!!! Nie myślałem, że tak można ulec ukrytemu czarowi samochodu.