Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Suzuki Jimny inspirowany rajdowym LJ80. Ciekawy pakiet od Delta 4x4
Suzuki Jimny

Suzuki Jimny inspirowany rajdowym LJ80. Ciekawy pakiet od Delta 4x4

2019-06-17 - J. Kruczek     Tagi: Delta 4x4, 4x4, Suzuki Jimny, Suzuki
Suzuki Jimny okazało się wielkim sukcesem co szybko zwróciło uwagę tunerów. Rynek zasypały różne oferty modyfikacji, a teraz dołączyła do nich iście off-roadowa gratka. Niemiecka firma Delta 4x4 stworzyła pakiet inspirowany modelem LJ80.

Specjalny pakiet modyfikacji czerpie inspiracje z konkretnego egzemplarza LJ80, który w 1982 roku wystartował w Rajdzie Paryż-Dakar. Pierwszym rzucającym się w oczy elementem jest malowanie. Suzuki Jimny zostało ubrane w barwy i numery startowe klasyka. To jednak tylko zewnętrzna powłoka modyfikacji.
Suzuki JimnySuzuki Jimny
Suzuki Jimny dostało podniesione o 50 mm zawieszenie. To świetnie współgra z 16-calowymi felgami obutymi w terenowe opony 285/75 R16 Mickey Thompson Baja STZ. Zestaw kół wyceniono na 3800 euro, zaś za kit podnoszący zawieszenie trzeba zapłacić 990 euro. Tuner przewidział także możliwość dźwignięcia auta o 30 mm, co obniży koszt do 850 euro.
Suzuki JimnySuzuki Jimny
Lista modyfikacji obejmuje także dodatkową lampę przed lusterkiem bocznym za cenę 390 euro. Na taką samą kwotę wyceniono dodatkową rurową osłonę na zderzak. Tak przygotowany Jimny będzie ciekawą propozycją dla miłośników marki.
Suzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki JimnySuzuki Jimny

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - zwiastun trybu Eliminator


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Suzuki Jimny inspirowany rajdowym LJ80. Ciekawy pakiet od Delta 4x4

Newsletter
Galerie zdjęć