Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Nissan Navara Trek-1° - specjalna edycja na rynek brytyjski
Nissan Navara Trek-1°

Nissan Navara Trek-1° - specjalna edycja na rynek brytyjski

2017-08-05 - J. Kruczek     Tagi: Nissan Navara, Nissan, 4x4
Nissan Navara doczekał się edycji specjalnej o nazwie Trek-1°. Auto otrzymało szereg dodatków mających je uatrakcyjnić w oczach klientów. Niestety pojazd będzie dostępny tylko w Wielkiej Brytanii.

Producent przygotował 400 egzemplarzy, które są dostępne a cenę 35 065 euro. Nissan Navara Trek-1° bazuje na topowej wersji Tekna. Wizualnie otrzymamy do wyboru czarne bądź białe nadwozie. Na pace znalazło się czarne orurowanie z oświetleniem LED. W nadkolach znalazły się czarne 18-calowe koła.
Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°
Pakę pokryto specjalną plastikową powłoką w kolorze białym bądź czarnym. Całość dopełnia zestaw mocowań dla ładunku. Nissan Navara Trek-1° posiada na wyposażeniu skórzane fotele z podgrzewaniem, system NissanConnect z nawigacją i radiem DAB. Całość dopełniają sensory parkowania i kamery. Pod maską Nissana Navara Trek-1° znalazł się silnik diesla 2,3 o mocy 187 KM. Do wybory oddano 6-biegową skrzynię manualną oraz 7-biegowy automat. W każdej wersji dostępny będzie standardowy napęd 4x4.
Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°
Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°Nissan Navara Trek-1°

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
SRO E-Sport GT - zapowiedź serii e-sportowej


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nissan Navara Trek-1° - specjalna edycja na rynek brytyjski

Nissan Navara Trek-1° - specjalna edycja na rynek brytyjski
Cossi 2017-08-06 03:08
"Niestety pojazd będzie dostępny tylko w Wielkiej Brytanii." - odważę się stwierdzić że w artykule jest błąd, ponieważ wersja ta jest dostępna od dłuższego czasu w oficjalnym cenniku polskiego dystrybutora oraz na naszej stronie Nissana. Miałem okazję również widzieć kilka sztuk tych samochodów transportowanych na autolawetach, które przejeżdzały obok mojego miejsca pracy...
Galerie zdjęć
Newsletter