Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Mitsubishi Triton Absolute - koncept terenowego pickupa
Mitsubishi Triton Absolute

Mitsubishi Triton Absolute - koncept terenowego pickupa

Mitsubishi najwyraźniej chce ugryźć kawałek tortu, jakim jest rynek terenowych pickupów. Koncepcyjny model Triton Absolute ma zwiastować pojazd jaki marka mogłaby wypuścić w niedługim czasie na rynek.

Mitsubishi Triton Absolute został pokazany na Bangkok Auto Show i prezentuje jakie możliwości można wycisnąć z pickupa znanego w Europie, jako L200. Niestety producent nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat projektu. Mitsubishi Triton Absolute wygląda jednak na auto gotowe do produkcji, więc być może Ford Ranger Raptor doczeka się ciekawego konkurenta.
Mitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton Absolute
Jak widać nadwozie i podwozie wzbogacono o dodatkowe osłony. Producent zastosował podwyższone o 50 mm zawieszenie, co ma pozwolić na pokonywanie cięższego terenu. Pomocne będą tu także terenowe opony Falken Wildpeak. Poszerzone nadkola wykonano z włókna węglowego. Co ciekawe z włókna węglowego wykonano także część dodatkowych elementów nadwozia, dzięki czemu nowe części nie zwiększyły znacząco masy.
Mitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton Absolute
Na dachu umieszczono panel z wbudowanymi reflektorami LED oraz rączkami ułatwiającymi wsiadanie. Nie zdradzono nic na temat napędu. Producent poinformował jednak, że Mitsubishi Triton Absolute zostanie pokazany na licznych imprezach podczas tego roku. Producent chce zebrać informacje o tym jak zostanie przyjęty pickup. Tak więc jest szansa na produkcję terenowego modelu.
Mitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton AbsoluteMitsubishi Triton Absolute

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - Porsche Taycan Turbo S w zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Mitsubishi Triton Absolute - koncept terenowego pickupa

Mitsubishi Triton Absolute - koncept terenowego pickupa
enzi 2019-04-15 17:23
Jakoś musso bardziej do mnie przemawia jeśli chodzi o nowe pick upy, mam na myśli wygląd bo nie było możliwości sprawdzić go w terenie
Galerie zdjęć
Newsletter