Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Jeep Wrangler Moab - specjalna wersja terenówki
Jeep Wrangler Moab

Jeep Wrangler Moab - specjalna wersja terenówki

2018-08-29 - J. Kruczek     Tagi: Jeep, Jeep Wrangler, 4x4
Jeep Wrangler to obecnie jedna z ostatnich prawdziwych terenówek na rynku. Oprócz standardowych wersji na rynek trafią też liczne wersje specjalne, jak zaprezentowana właśnie edycja Moab.

Jeep Wrangler Moab opiera się o wersję Sahara. I zgodnie z nazwami ten model spisze się doskonale w piaszczystym i skalistym terenie. Producent postawił na 17-calowe felgi obute w 32-calowe opony terenowe. Nadwozie wyposażono w wytrzymalsze zderzaki oraz progi, a całość dopełniają czarne detale. W takim kolorze przygotowano wloty powietrza, atrapę chłodnicy czy wkłady reflektorów LED.
Jeep Wrangler MoabJeep Wrangler Moab
Terenówkę wyposażono w sztywny dach w kolorze nadwozia. Klienci mogą wybrać zabudowę całości bądź tylko przestrzeni pasażerskiej. Wnętrze to zaś całkiem luksusowe miejsce. Jeep Wrangler Moab może się pochwalić skórzanymi fotelami, kamerami cofania, systemem teleinformacyjnym z 8,4-calowym ekranem oraz systemem audio Alpine.
Jeep Wrangler MoabJeep Wrangler Moab
Jeep Wrangler Moab korzysta z tego samego silnika, co Sahara. To oznacza 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 285 KM i momencie 352 Nm. W standardzie jednostka współpracuje z ośmiobiegowym automatem. Nowa wersja terenówki ma być dostępna za cenę około 51 000 dolarów.
Jeep Wrangler MoabJeep Wrangler MoabJeep Wrangler Moab

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Wrangler Moab - specjalna wersja terenówki

Newsletter
Galerie zdjęć