Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Jeep Wrangler 2018 debiutuje w Los Angeles
Jeep Wrangler 2018

Jeep Wrangler 2018 debiutuje w Los Angeles

2017-11-29 - J. Kruczek     Tagi: 4x4, Jeep, Jeep Wrangler
Jeep Wrangler debiutuje na salonie samochodowym w Los Angeles. Przy okazji premiery koncern FCA zaprezentował obszerną galerię zdjęć nowego modelu.

Wygląd Wranglera poznaliśmy już wcześniej, a teraz możemy się zapoznać ze wszystkimi najmniejszymi detalami. Nowa terenówka w dużej mierze została wykonana z aluminium, co pozwoliło zaoszczędzić przeszło 90 kg masy. Nadwozie postawiono na przeprojektowanym zawieszeniu mającym pozwolić na jeszcze lepsze poruszanie się w terenie. Układ zawieszenia ma też współpracować z najnowszymi systemami wspomagającymi kierowcę.
Jeep Wrangler 2018Jeep Wrangler 2018
Najciekawszy Wrangler będzie korzystał z 3,6-litrowego silnika V6 Pentastar o mocy 285 KM. Silnik sparowano z sześciobiegowym manualem bądź ośmiobiegowym automatem. Pod maską może również zagościć dwulitrowy doładowany silnik benzynowy o mocy 268 KM. Ta wersja będzie dostępna w formie pół-hybrydy. Niedługo po premierze pojawi się także trzylitrowy diesel.
Jeep Wrangler 2018Jeep Wrangler 2018
Dwudrzwiowe nadwozie będzie dostępne w wersjach wyposażenia Sport, Sport S i Rubicon. Do czterodrzwiowego nadwozia dojdzie jeszcze wersja Sahara. Jeep Wrangler ma oferować bogate wyposażenie. Sprzedaż ruszy już w styczniu, ale cen jeszcze nie ujawniono. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć.
Jeep Wrangler 2018Jeep Wrangler 2018

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
SRO E-Sport GT - zapowiedź serii e-sportowej


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Wrangler 2018 debiutuje w Los Angeles

Newsletter
Galerie zdjęć