Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Jeep Renegade - pierwsze zdjęcia odświeżonego crossovera
Jeep Renegade

Jeep Renegade - pierwsze zdjęcia odświeżonego crossovera

2018-06-06 - J. Kruczek     Tagi: Jeep, Jeep Renegade, 4x4, Crossover
Jeep Renegade doczekał się liftingu. Auto zostało zaprezentowane we Włoszech, ale niestety producent opublikował tylko trzy fotografie małego crossovera. Na razie musi nam to wystarczyć.

Projektanci wprowadzili drobne modyfikacje. Z przodu możemy dostrzec inne, bardziej nowoczesne światła oraz przeprojektowany grill z siedmioma wlotami. Tymi zabiegami design miał się zbliżyć do nowego Wranglera. W zderzaku znajdziemy nowe wloty oraz światła do jazdy dziennej. Całość zdaje się nieco ostrzej zarysowana.
Jeep RenegadeJeep Renegade
W tyle znajdziemy zmienione światła oraz zmodyfikowaną rączkę do otwierania klapy. Wydaje się, że także tylna lotka została zmodyfikowana. Niestety na razie nie wiemy jak się zmieniło, o ile w ogóle tak jest, wnętrze. Ciężko też powiedzieć jakie silniki zagoszczą pod maska, ale zapewne oferta zostanie jedynie lekko zaktualizowana.
Jeep Renegade
Zapewne w najbliższym czasie otrzymamy szczegóły na temat crossovera. Jeep Renegade 2019 jest obecnie prezentowany na Turin Auto Show, więc lada moment powinny wypłynąć nowe informacje.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Renegade - pierwsze zdjęcia odświeżonego crossovera

Galerie zdjęć
Newsletter