Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Jeep Gladiator w rajdowym wydaniu
Jeep Gladiator

Jeep Gladiator w rajdowym wydaniu

2019-02-06 - J. Kruczek     Tagi: Jeep Gladiator, Jeep, 4x4
Jeep Gladiator w tym roku trafi do sprzedaży, ale nim to nastąpi pickup zadebiutuje w sporcie. Producent postanowił nawiązać współpracę z zespołem Savvy Off-Road. Ten przygotował rajdową wersję pickupa.

Jeep Gladiator ma wziąć udział w zawodach Every Man Challenge at the King of Hammers. Impreza rozpoczyna się już jutro. Za kierownicą pierwszego wyczynowego Gladiatora zasiądą Robby Gordon oraz Erik Miller. Pierwszy z zawodników ma pokonać szybkie etapy zawodów, zaś drugi będzie zasiadał za kierownicą w skalistych, powolnych partiach.
Jeep GladiatorJeep Gladiator
Pickupa pokazano na fotografiach. Co ważne Jeep Gladiator wystartuje w klasie Spidertrax 4600 Stock. Oznacza to, że pojazd musi posiadać seryjną ramę i nadwozie oraz standardowy silnik. Jedyne zmiany to zawieszenie marki Fox, wzmocnione osie oraz felgi z 35-calowymi oponami Falken Wildpeak M/T. Całość dopełnia klatka bezpieczeństwa.
Jeep GladiatorJeep Gladiator
Auto przeszło więc zmiany, które można z powodzeniem wprowadzić do seryjnego modelu. Zobaczymy więc na ile stać Gladiatora w terenowych zawodach.
Jeep GladiatorJeep GladiatorJeep Gladiator

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Gladiator w rajdowym wydaniu

Galerie zdjęć
Newsletter