Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Jeep Gladiator debiutuje w Los Angeles
Jeep Gladiator

Jeep Gladiator debiutuje w Los Angeles

2018-11-29 - J. Kruczek     Tagi: Pickup, 4x4, Jeep Gladiator, Jeep
Jeep Gladiator zgodnie z zapowiedziami zadebiutował na salonie samochodowym w Los Angeles. Spory pickup oparty o nowego Wranglera robi świetne wrażenie i zdaje się być idealnym wyborem dla osób pracujących w ciężkim terenie.
 
Bazą dla Gladiatora był Wrangler Unlimited. Rama auta została wydłużona o 787 mm, a rozstaw osi zwiększył się o 492 mm. W ten sposób mógł powstać pickup o długości nadwozia wynoszącej 5181 mm. Taka długość pozwoliła na połączenie pojemnej paki z pięcioosobową kabiną.
Jeep GladiatorJeep Gladiator
Jeep Gladiator robi wrażenie także od strony jazdy w terenie. W wersji Rubicon auto posiada prześwit 282 mm. Cechuje się też kątem natarcia 43,6 stopni i zejścia 26 stopni. Głębokość brodzenia wynosi konkretne 762 mm. Jeep Gladiator posiada mocniejsze zawieszenie od Wranglera co pozwoli mu na załadowanie 725 kg towarów. Pickup pociągnie też przyczepę o wadze 3470 kg.
Jeep GladiatorJeep Gladiator
Pod maską będzie pracować benzynowy silnik 3,6 V6 o mocy 288 KM i momencie 352 Nm. Nie zabraknie też 3-litrowego diesla o mocy 263 KM i momencie 599 Nm. Warto pamiętać, że Jeep Gladiator jest jedynym pickupem na rynku ze zdejmowanym dachem w wersji metalowej bądź materiałowej. Nowego pickupa możemy oglądać na fotografiach z LA.
Jeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep Gladiator

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Gladiator debiutuje w Los Angeles