Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Jeep Compass z kilkoma dodatkami na 2019 rok
Jeep Compass

Jeep Compass z kilkoma dodatkami na 2019 rok

2018-09-04 - J. Kruczek     Tagi: 4x4, Jeep, Jeep Compass
Jeep Compass został zaprezentowany w odświeżonej wersji na 2019 rok i niestety nie zmieniło się wiele. Główne zmiany obejmują odświeżony system Uconnect z 7-calowym ekranem oraz nowy lakier Sting Grey.

Wersja Compass Trailhawk może się też pochwalić przeprojektowanymi felgami. Producent rozszerzył pakiet Advanced Safety Group o nową adaptacyjną kontrolę trakcji. Wprowadzono także do oferty pakiet Premium Lightning Group. Obejmuje on kompletne oświetlenie z przodu i tyłu w technologii LED.
Jeep CompassJeep Compass
I na tym kończą się faktyczne nowości. Na szczęście producent przygotował też małą niespodziankę dla osób chcących zakupić bazowy model. Można go wzbogacić o pakiet Upland. A ten zmienia wygląd podstawowego crossovera na ten z wersji Trailhawk.
Jeep CompassJeep Compass
Pakiet obejmuje jedynie elementy stylistyczne i pomija wszystkie usprawnienia terenowe z topowej edycji. I tak dostajemy czarny grill i dodatki nadwozia w tym kolorze oraz 17-calowe felgi z topowej wersji. We wnętrzu znajdziemy specjalne dywaniki oraz metalowe elementy wykończenia. Inne elementy obejmują dwustrefową klimatyzację czy 6-głonikowy system audio.
Jeep CompassJeep CompassJeep CompassJeep CompassJeep CompassJeep Compass

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Compass z kilkoma dodatkami na 2019 rok

Galerie zdjęć
Newsletter