Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Isuzu D-Max - prototyp nowej generacji przyłapany na testach
Isuzu D-Max

Isuzu D-Max - prototyp nowej generacji przyłapany na testach

2019-01-29 - J. Kruczek     Tagi: Isuzu, Isuzu D-Max, Pickup, 4x4
Isuzu D-Max ma się w tym roku doczekać trzeciej generacji. Pickup w obecnej formie jest z nami od 2012 roku i najwyższa pora na wprowadzenie następcy. Producent na razie nie zdradził informacji na temat nowego pickupa, ale prototyp testowy został przyłapany na drodze.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zamaskowanego prototypu oraz informacje na temat tego, czego możemy się spodziewać. Prototyp został w pełni zamaskowany, ale można dostrzec takie szczegóły, jak znacznie większy grill czy nowe reflektory w technologii LED. Wygląda na to, że zderzak będzie nieco bardziej masywny a nadwozie otrzyma więcej osłon, co wskazuje na utrzymanie terenowego charakteru.
Isuzu D-MaxIsuzu D-Max
W kwestii kabiny da się jedynie dostrzec nieco dłuższe drzwi tylne. Możemy się więc spodziewać większej przestrzeni dla pasażerów z tyłu. Isuzu D-Max powinien być nadal oferowany w różnych wersjach nadwoziowych. Nieoficjalnie mówi się, że nowy pickup będzie napędzany przez silnik diesla o pojemności 1,9 l. Jednostka z 2017 roku posiada 161 KM i 360 Nm, ale niewykluczone, że zostanie nieco zmodyfikowana. Pickup powinien być oferowany z sześciobiegową skrzynią automatyczną bądź manualną. W standardzie mamy otrzymać napęd na wszystkie koła. Czekamy z niecierpliwością na oficjalny debiut pickupa.
Isuzu D-MaxIsuzu D-Max
Isuzu D-MaxIsuzu D-MaxIsuzu D-MaxIsuzu D-MaxIsuzu D-MaxIsuzu D-MaxIsuzu D-MaxIsuzu D-Max

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: fot. carscoops

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Isuzu D-Max - prototyp nowej generacji przyłapany na testach

Newsletter
Galerie zdjęć