Samochody 4x4  »  Aktualności  »  Bollinger B1 w klipach z testów terenowych
Bollinger B1

Bollinger B1 w klipach z testów terenowych

2017-11-19 - J. Kruczek     Tagi: Bollinger B1, Eko, 4x4, Bollinger
Bollinger B1 ma się wpisać w dzisiejsze trendy. Nie chodzi tu o stylistykę przypominającą kostkę, ale o napęd elektryczny i terenowe możliwości.
 
Bollinger B1 ma być prawdziwą terenówką z tym, że będzie ona zdrowa dla środowiska dzięki napędowi elektrycznemu. Auto jest jeszcze na etapie rozwoju, ale producent przypomina co chwilę o swoim pojeździe. Właśnie do sieci trafiły filmy z testów prowadzonych w stanach Colorado oraz Utah.
 
Auto jest poddawane terenowym mękom, aby sprawdzić czy konstrukcja faktycznie spisze się w każdych warunkach. Na filmach możemy zobaczyć, jak Bollinger B1 jeździ po lasach Colorado, wspina się na wzgórze Moab oraz śmiga po piaszczystych wydmach. Wygląda na to, że nowe EV faktycznie terenu się nie boi.
 
Przypomnijmy, że Bollinger B1 jest napędzany przez silnik elektryczny o mocy 360 KM. Na rynek trafi model z bateriami o pojemności 60 kWh bądź 100 kWh. Pozwolą one na uzyskanie zasięgu 120 i 200 mil. Producent chwali się, że otrzymał już 10 000 zamówień na swoją ekologiczną terenówkę.
Bollinger B1Bollinger B1
Bollinger B1Bollinger B1
Bollinger B1Bollinger B1

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Bollinger B1 w klipach z testów terenowych